Рішення ради

№ 311

 

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА

     ДВАДЦЯТЬ  ДЕВЯТА  СЕСІЯ  ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 « 27 »    серпня  2014 року                            №  311

м. Кіровоград

Про   затвердження списку присяжних

Кіровоградського районного суду

Кіровоградської області

Відповідно до ст.ст. 58-1, 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  подання   начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області Дрока Г.М. від 25 квітня 2014 року № 19-874-3,

РАЙОННА РАДА

ВИРІШИЛА :

Затвердити список присяжних Кіровоградського районного суду Кіровоградської області, що додається.

 

Заступник голови районної ради                                        Т.Маліцька                       

                                                                                    

 

                                                                                                                   Додаток

                                                                                                                   до рішення Кіровоградської районної ради

                                                                                                                   від  27.08.2014 року №311

СПИСОК ПРИСЯЖНИХ

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ

1.Бойко Олена Іванівна – 1974 р.н., базова вища освіта, завідуюча Оситнязькою сільською бібліотекою;

2. Брюховецька Катерина  Іванівна - 1961р.н., середня спеціальна освіта,  праля у ДНЗ «Колосок», с. Бережинка;

3.Булатова Інна Вікторівна – 1980 р.н., середня спеціальна освіта,завідуюча Іванівським СБК, с. Іванівка;

4. Ганоль Руслан Іванович – 1973 р.н., вища освіта, вчитель Олено-Косогорівської ЗОШ, с. Черняхівка;

5. Гречана Тетяна Павлівна – 1975 р.н., вища освіта, тимчасово не працює, с. Миколаївка;

6. Дарієнко Валентина Андріївна - 1964 р.н., середня спеціальна освіта,  завідуюча Високобайрацькою  сільською бібліотекою, с. Високі Байраки;

7. Касяненко Ірина Володимирівна – 1988 р.н., вища освіта, керівник хореографічного гуртка в Обознівському БК, с. Катеринівка;

8. Кодолов Олександр Геннадійович - 1973р.н.,  середня спеціальна освіта, завідувач Іванівською  сільською бібліотекою, с. Іванівка;

9. Крадожон Сергій Олександрович – 1976 р.н., вища освіта, начальник комплексу АЗС  «Лукойл-ПП», с. Велика Северинка;

10. Мартинюк Лідія Олексіївна – 1948 р.н., середня спеціальна освіта, пенсіонер,с. Підгайці;

11. Міщенко Катерина Вікторівна – 1964 р.н., середня спеціальна освіта, землевпорядник Високобайрацької сільської ради;

12.Озерна Лідія Федорівна - 1959 р.н., базова вища освіта, пенсіонерка, с. Крупське;

13. Перов Іван Олександрович – 1968 р.н., вища освіта, завідуючий Оситнязькою дільницею ветеринарної медицини;

14. Петрик Віра Андріївна – 1961 р.н., базова вища освіта, завідуюча дитячим садком «Сонечко» Вільненської сільської ради;

15. Ралко Наталія Василівна – 1958 р.н., вища освіта, завідуюча Катеринівською  сільською бібліотекою, с. Катеринівка;

16. Танривердієв Муса  Танриверді – огли - 1957р.н., середня освіта, голова ФГ «Танривердієва М.Т.», с. Аджамка;

17. Тарасюк Віталій Миколайович – 1962 р.н., вища освіта, регіональний менеджер ПП «Родоніт» по Кіровоградській та Черкаській областях, с. Степове;

18. Таровик Сергій Петрович - 1981 р.н., вища освіта,  приватний підприємець,  с. Вільне;

19. Ткачук  Роман Сергійович – 1977 р.н., вища освіта, завідувач ДНЗ «Струмочок» Соколівської сільської ради, с. Соколівське;

20. Хутько Сергій Іванович – 1959  р.н., середньо-технічна освіта, начальник місцевої пожежної охорони, с. Аджамка;

21.Шаріпова Наталія Іванівна – 1963 р.н., середня спеціальна освіта, завідуюча  Бережинською сільською бібліотекою.