Рішення ради

№ 307

КІРОВОГРАДСЬКА  РАЙОННА РАДА

ДВАДЦЯТЬ ДЕВЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від  27 серпня 2014 року            № 307    

м. Кіровоград 

Про  дострокове припинення 

виконання районної цільової

програми «Впровадження у

навчально – виховний процес

загальноосвітніх навчальних

закладів інформаційно –

комунікаційних технологій

«Сто відсотків» на період 

до 2015 року

         Відповідно до   статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», заслухавши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Крамаренко С.В. «Про дострокове припинення виконання районної цільової програми  «Впровадження у навчально–виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно–комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період  до 2015 року»,

РАЙОННА РАДА

ВИРІШИЛА : 

1. Інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Крамаренко С.В. «Про дострокове припинення виконання районної цільової програми   «Впровадження у навчально–виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно–комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період  до 2015 року» взяти до відома.

2. Достроково припинити виконання районної цільової програми   «Впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно–комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період  до 2015 року».

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Кіровоградської районної ради від 30 листопада 2012 року № 184 «Про затвердження районної цільової програми  «Впровадження у навчально–виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно–комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період  до 2015 року».

4. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

Заступник голови районної ради                                                              Т. Маліцька